Uudiste arhiiv
Kurtide olümpiamängude päevik

*20.juuli 2017.a.*

Esimesena läksid võistlustulle rannavõrkpallurid Martin Sepp ja Jaan-Sulev Öpik. Avakohtumises tuli kahjuks vastu võtta kaotus Ukraina II võistkonnalt, tulemusega 0:2 (10:21;13:21).

*21.juuli 2017.a.*

Vaiko Vare osales orienteerumise sprindis. Võistlus toimus Tekkeköys(raja andmed 4km 20 KP 30m tõusu). Rajal oli 23 meesorienteerujat, lõpptulemus protokollis fikseeriti 14 võistlejal, ülejäänute tulemused diskvalifitseeriti vale kontrollpunkti läbimise tõttu, nende hulgas oli ka meie orienteeruja Vaiko Vare.Võitjaks tuli venelane Nikita Smirnov, teiseks ukrainlane Nver Surenain ja kolmandaks itaallane Luigi Lerose.

Rannavõrkpallurid Martin Sepp ja Jaan Sulev Öpik võitsid tasavägises kohtumises Türgi paari tulemusega 2:1 (18:21, 21:17, 15:12)

Suure osavõjate arvuga bowligu võistlustel osalesid 2 naismängijat Eli Haga ja Sirie Luik. 71 osaleja hulgas saavutas Eli Haga 42. koha 975 punktiga ja Sirie Luik 53. koha 886 punktiga. Poolfinaali pääses Lõuna- Korea võistkonnast koguni 4 mängijat ning võitjaks krooniti Park Sunok.

Viimati muudetud: 22.07.2017