Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Tanel Visnap jäi kurtide olümpial napilt 200 m jooksu finaalist välja

XXIV kurtide olümpiamängudel Caxias do Sulis jäi Tanel Visnap meeste 200 m jooksus esimesena finaalist välja.

Visnap lõpetas esimese poolfinaaljooksu viiendana ajaga 22,23, mis taganuks talle viimasena edasipääsu kui finaali oleksid jõudnud mõlema jooksu kolm paremat ning lisaks neile kaks jooksjat parimate aegadega. Nii ka algselt protokolli märgiti. Hiljem viisid kohtunikud sisse paranduse, mille tulemusel pääsesid finaali mõlema jooksu neli parimat ja seeläbi jäi Visnap esimesena medalijooksust eemale.

Tanel Visnap võitis kurtide olümpiamängudelt kuldmedli kaugushüppes ning pronksmedali kõrgushüppes.

Viimase Eesti sportlasena asub täna võistlustulle Marja-Liisa, võisteldes Eesti aja järgi kell 22:10 algavas naiste kõrgushüppe finaalis.

Kurtide olümpiamängud lõpevad pühapäeval.

NB! Kurtide olümpiamängudel edukalt esinenud Eesti kergejõustliklased saabuvad Tallinna lennujaama esmaspäeval, 16. mail kell 17:50 maanduva lennuga Frankfurdist.

Viimati muudetud: 14.05.2022