Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Eesti karikavõistlused kergejõustikus

Pühapäeval 6.juunil toimusid Rannastaadionil Eesti karikavõistlused, kus võistlesid täiskasvanud koos U20-ga.

Võistlustel püstitati mitmeid isiklikke rekordeid. Nagu hooaja esimestele võistlustele kohane, on sportlaste valmisolek ja vorm erinev. Vajalikku informatsiooni kõikide meie sportlaste seisundi kohta saime aga piisavalt. Jätkame treenimist ja järgmisteks võistlusteks valmistumist.

Mehed

Tanel Visnap (SK Maret-Sport") saavutas viienda koha 100 meetri jooksus 10,97ga ja oli 200 meetri jooksus samuti viies, saades 1,1 meetrise vastutuulega aja 22,38 (isiklik rekord).

Simon Teiss (EKSL) tegi väga hea 100 meetri jooksu, aeg 11,58, mis andisi 23.koha ja püstitas isikliku rekordi 200 meetri jooksus 23,36 (18.koht), aga seejuures puhus tagatuul 3,6 meetrit sekundis.

Rinat Raisp (EKSL) sai 400 meetri jooksus ajaks 56,06, mis jääb tema selle suve isiklikule rekordile alla 25 sajandikuga ja sai 110 meetri tõkkejooksus 9.koha ajaks 19,60

Naised

Marja-Liisa Landar (EKSL) läbis 100 meetri tõkkeid ajaga 17,16 (13.koht) ja kõrgushüppes ületas ta kõrguse 1.50 (13.koht).

Cathy Saem (EKSL) hüppas kaugust 4.40 (19.koht) ja odaviskes jäi ta tulemuseks 27.06 (13.koht).

Inessa Halliste (SK Fortis) jooksis 100 meetrit ajaga 13,45 (23.koht) ja 200 meetrit ajaga 27,35-ga, mis andis 16.koha. Seejuures puhus taganttuul 3,2 meetrit sekundis.

Järgmine põhiline võistlus toimub aga 26.juunil, kui ennelõunal toimuvad Eesti parakergejõustiku MV Kadrioru staadionil.

Viimati muudetud: 08.06.2021