Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Eesti koondis alustas teekonda Brasiiliasse kurtide olümpiamängudele
Edukas võistlushooaeg sai jätku Eesti meistrivõistlustel

Laupäeval ja pühapäeval Tallinnas, Kadrioru staadionil toimunud Eesti meistrivõistlustel näitas Tanel Visnap (SK Maret-Sport) väga head vormi ning häid tulemusi.

Suurepärast hooaega tegev Tanel Visnap osales Eesti meistrivõistlustel 100 meetri jooksus ja kaugushüppes. Esimesel võistluspäeval oli kavas 100 meetri jooks. 100m eeljooksus viis Tanel Visnap oma rekordi esmakordselt alla 11 sekundi - 10,71 (+2,3 taganttuul). See tulemus viis ta esimesena finaali. Finaali sai joosta juba pisut paremates tuuleoludes - 0,9 m/sek taganttuul ning ajaga 10,77 saavutas Tanel neljanda koha(kasutas kuuldeaparaati). Finaalis tuli alla vanduda vaid Eesti tippudele Henri Sai ja Ken-Mark Minkovski, kelle ajad olid vastavalt 10,53 ja 10,66.

Video

Teisel päeval ootas ees aga meeste kaugushüpe, kus osalesid Tanel Visnap ja Karl Kristjan Kajak ( mõlemad SK Maret-Sport). Tanel pääses finaali ja sai kirja tulemuse 7.04, mis andis kuuenda koha. Isiklikust rekordist jäi puudu vaid 10 sentimeetrit. Karl Kristjan Kajak hüppas 6.61 ning see tulemus andis 11.koha. Kaugushüppes triumfeeris vägeva isikliku rekordiga 7.91 Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev).

NB! Omade heade tulemustega teenis Tanel Visnap kutse Balti meistrivõistlustele, kus teeb oma järgmised stardid 14-15.augustil Ogres, Lätis. Esialgu on ta kirjas 100 m jooksus ja 4x100 meetri teatejooksus.

Viimati muudetud: 11.08.2020