Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
2 augustil EKSL triatloni meistrivõistlused toimusid Porkunis

Pühapäeval 02.08.20 toimusid Porkunis pikkade traditsioonidega EKSL 28. triatloni meistrivõistlused. Eelmisel aastal olid võistlused kahjuks ära jäänud kuna osaleda soovinuid oli liiga vähe. Ilm võistluspaigas oli meeldivalt suvine, paistis päike ning temperatuur oli u 20 kraadi kandis.

Sel aastal oli võistlustele kirja pannud üheksa võistlejat, kes olid võistluspäeva hommikul kenasti ka starti tulnud. Kell 12.00 antud stardi järel tormasid Porkuni järve karastavasse vette 5 nais- ja 4 meesvõistlejat.

Ujumisdistantsi lõpetas esimesena Madis Kabral ajaga 7,03, olles järgenevate ees ujunud sisse pea 1 minutise edumaa.

Kiireima naisena väljus veest Marja- Liisa Landar. Nii ratta kui ka jooksudistantsil liidrid suurendasid edu veelgi jälitajate ees ning konkurentidel tuli seekord tõdeda, et nii Madis kui Marja- Liisa olid ka finishis esimesed.

Madis Kabrali lõpuaeg 49.50 ja Marja- Liisa Landaril 1.01.29. Naiste arvestuses tuli II kohale Heli Haug VKÜ ja kolmandaks Alina Vitko Narvast. Meestest järgnesid Madisele Aare Matsina Talkurist ja Ilia Vitko Narvast.

Loodetavasti on ka järgnevatel aastatel vapraid triatleete, kes julgevad tulla võistlema ning mõõtuvõtma konkurentidega.