Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Tel/faks: +372 6555565
GSM: +372 56455461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
1. Maailma Kurtide Sisekergejõustiku Meistrivõistlused Tallinnas

14 - 17 märtsil toimuvad 1. Maailma Kurtide Sisekergejõustiku Meistrivõistlused Tallinnas, Lasnamäe sisekergejõustikuhallis. Avastarti on oodata umbes 300 sportlast 30 riigist, kelleseast on 8 sportlast.

 

 

 

 

 

 

     
EESTI KOONDIS    
     
 
CATHY SAEM
Klubi: Talkur

Spordiala: sisekergejõustik (kõrgushüpe, kolmikhüpe, teivashüpe, viievõistlus)
MELISA OZERSKA
Klubi: Talkur

Spordiala: sisekergejõustik
(60 m jooks,
400 m jooks, viievõistlus)
INESSA HALLISTE
Klubi: Talkur

Spordiala: sisekergejõustik
(60 m jooks, kaugushüpe)
     
TANEL VISNAP
Klubi: Võrumaa KÜ
Spordiala: sisekergejõustik (kaugushüpe, kõrgushüpe, seitsmevõistlus)
KARL KRISTJAN KAJAK
Klubi: Võrumaa KÜ

Spordiala: sisekergejõustik (kaugushüpe, kolmikhüpe, seitsmevõistlus)
JORGEN LIIV
Klubi: Talkur

Spordiala: sisekergejõustik (60 m jooks, kaugushüpe, seitsmevõistlus)
     
     
AARNE KUUSMANN
Klubi: Talkur
Spordiala: sisekergejõustik
(60 m jooks, 60 m tõkkejooks,
400 m jooks)
RINAT RAISP
Klubi: Talkur
Spordiala: sisekergejõustik (60 m jooks,
60 m tõkkejooks, 400 m jooks)
 
     
PERSONALID     
     
   
 ARGO PURV
Delegatsiooni juht
SERGEI MATVIJENKO
Peatreener
RAIMOND LUTS
Treener
     
     

PIRET TAMM
Treener

 

 
     
     
     
  EESTLASED VÕISTLUSTULES   
  AJAKAVA  
  14 MÄRTS  
AEG ALA SPORTLASED
14:00 Meeste kaugushüpe kvalifikatsioon Tanel Visnap, Karl Kristjan Kajak,
Jorgen Liiv
 14:10 Meeste 400m jooksu eeljooks Aarne Kuusmann, Rinat Raisp 
 14:30 Naiste teivashüpe finaal Cathy Saem 
 15:20 Naiste kaugushüpe finaal Inessa Halliste 
 15:30 Meeste 60m tõkkejooksu poolfinaal Aarne Kuusmann, Rinat Raisp 
 16:10 Meeste kõrgushüpe finaal Tanel Visnap 
 16:30 Naiste 400 m jooksu poolfinaal  Melisa Ozerska 
 16:50 Meeste 400 m jooksu poolfinaal  Aarne Kuusmann, Rinat Raisp 
     
  15 MÄRTS   
     
 14:00 Viievõistlus (60m tõkkejooks)  Cathy Saem, Melisa Ozerska 
 14:10 Meeste kaugushüpe finaal  Tanel Visnap, Karl Kristjan Kajak,
Jorgen Liiv 
 14:45 Viievõistlus (kõrgushüpe)  Cathy Saem, Melisa Ozerska  
 16:00 Viievõistlus (kuulitõuge)  Cathy Saem, Melisa Ozerska 
 16:30 Meeste 60m tõkkejooksu finaal  Aarne Kuusmann, Rinat Raisp  
 17:00 Viievõistlus (kaugushüpe)  Cathy Saem, Melisa Ozerska 
 17:10 Naiste 400m jooksu finaal  Melisa Ozerska 
 17:30  Meeste 400m jooksu finaal Aarne Kuusmann, Rinat Raisp  
 18:00 Viievõistlus (800 m jooks)   Cathy Saem, Melisa Ozerska 
     
  16 MÄRTS   
     
14:00 Seitsmevõistlus (60 m jooks)  Tanel Visnap, Karl Kristjan Kajak,
Jorgen Liiv 
14:20 Meeste 60m jooksu kvalifikatsioon  Aarne Kuusmann, Rinat Raisp  
14:50 Seitsmevõistlus (kaugushüpe)   Tanel Visnap, Karl Kristjan Kajak,
Jorgen Liiv  
15:00 Naiste kõrgushüpe finaal  Cathy Saem 
16:10 Naiste kolmikhüpe finaal Cathy Saem 
16:10 Seitsmevõistlus (kuulitõuge)    Tanel Visnap, Karl Kristjan Kajak,
Jorgen Liiv 
16:50 Meeste 60m jooksu poolfinaal  Aarne Kuusmann, Rinat Raisp  
17:10 Naiste 60m jooksu poolfinaal  Inessa Halliste, Melisa Ozerska 
17:30 Seitsmevõistlus (kõrgushüpe)   Tanel Visnap, Karl Kristjan Kajak,
Jorgen Liiv  
     
  17 MÄRTS   
     
 11:00 Seitsmevõistlus (60m tõkkejooks)  Tanel Visnap, Karl Kristjan Kajak,
Jorgen Liiv  
 11:10 Meeste kolmikhüpe finaal  Karl Kristjan Kajak 
 11:50 Seitsmevõistlus (teivashüpe)  Tanel Visnap, Karl Kristjan Kajak,
Jorgen Liiv  
 12:00 Naiste 60m jooksu finaal  Inessa Halliste, Melisa Ozerska 
 12.20 Meeste 60m jooksu finaal  Aarne Kuusmann, Rinat Raisp 
 13:20 Seitsmevõistlus (1000m jooks)  Tanel Visnap, Karl Kristjan Kajak,
Jorgen Liiv   
     
Viimati muudetud: 05.03.2019