13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Eesti Paralümpiakomitee meistrivõistlustel sisekergejõustikus tegid mitmed meie kurtide sportlased väga hea võistluse

3. veebruaril Tallinna Spordihallis peetud Eesti Paralümpiakomitee sisemeistrivõistlustel tehti mitmeid korralikke duubleid kurtide hulgas, Tanel Visnap võitis kolm väga korralikku esitlust ja parandas isiklikku rekordit 60 meetri jooksus, kaugus- ja kõrgushüppes.

Suurepärase võistluse tegi neiude klassis Inessa Halliste. Ta osales kolmel alal - 60 meetri, 400 meetri jooksudes ning kaugushüppes ja püstitas kõikidel aladel isikliku rekordi.

Noormeeste klassis tegi korraliku võistluse Rinat Raisp. 60 ja 400 meetri jooksus kordas ta oma isiklikku rekordit.

Meeste 400 m võitja on Karl Kristjan Kajak (SK Maret-Sport, treener Raimond Luts), kes sai ajaks 56,68. Teiseks tuli Aarne Kuusmann 58,81-ga.

Järgmisena ootavad meie eesti sportlasi ees 1.Maailma Kuride sisemeistrivõistlused, mis toimuvad 14.- 17.märtsil 2019.a. Tallinnas. Seal osalevad Tanel Visnap, Jorgen Liiv, Karl Kristjan Kajak, Aarne Kuusmann, Rinat Raisp, Cathy Saem, Inessa Halliste ja Melisa Ozerska.