Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Marja-Liisa Landar pälvis 2018.a. parima paranaissportlase tiitli juba teist korda

27.detsembril Saku Suurhallis toimunud "EV100 Spordiaasta Tähed 2018" auhinnagalal kuulutati välja Eesti lõppenud aasta parimad sportlased ja treenerid.

"EV 100 Spordiaasta tähtede" galal nimetati aasta parasportlasteks Matz Topkin ja Marja-Liisa Landar, kes võitis tänavu Gomeli kurtide sisekergejõustiku Euroopa meistrivõistluste pronksmedali kõrgushüppes.

"Ma ei oodanud taaskord siin nii suurt tunnustust saada ja see on nii imeline! Vaatame veidi ajaloos tagasi ja avastame ühe huvitava fakti, et kurtide tiitlivõistlustelt on medaleid võitnud naised tunduvalt rohkem kui mehed. Ma ei tea, miks aga nii see on. Arvan, et peaks eriliselt tänama Eesti Kurtide Spordiliitu, kes on püüdnud igati meie heaks töötada ja võidelda, et meie saaksime võistelda! Suured tänud kõigi eest! Samuti suured tänud meie kurtide kogukonnale ja kõigile toetajatele, kaasa- elajatele. Oleme väga tänulikud! Aplausi asemel viipekeelsed inimesed lehvitavad kätega, näitan nii" , viiples Marja- Liisa Landar oma tänukõnes.

Aasta parimad:

Aasta meessportlane: Magnus Kirt
Aasta naissportlane: Saskia Alusalu
Aasta võistkond: Ott Tänak – Martin Järveoja
Aasta treener: Gheorghe Creţu
Aasta noorsportlane: Kelly Sildaru

Kultuurikapitali aastapreemia pälvisid kergejõustikuperest jooksuürituste korraldaja ja triatloni eestvedaja Urmo Raiend ning kogenud treener Harry Lemberg.

Pildigalerii

Viimati muudetud: 04.01.2019