Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Eesti koondis alustas teekonda Brasiiliasse kurtide olümpiamängudele
EKSL murdmaajooks Reiu-Raeküla terviserajal

Eesti Kurtide Spordiliidu murdmaajooksu meistrivõistlused toimusid 29.septembril Pärnus, Reiu-Raeküla terviserajal. Oli ilus sügisene ilm. Osalejaid oli neli naist ja 9 meest.

Naised jooksid 2 kilomeetrit. Kristiina Leilop, Tartu Hiie koolist, sai esikoha ajaga 9.32 minutit, talle järgnesid pärnakad Marjo Bannikova ja kolmandana Ilvi Vare. Ajad vastavalt 9.51 ja 9.55.

Meeste jooksu pikkuseks oli 4 kilomeetrit. Kuna raja pikkus oli 2 kilomeetrit, siis joosti see kaks korda läbi. Esimesena saabus finiši paljude üllatuseks Tartu Hiie kooli õpilane, 16.aastane Andre Siig ajaga 16.45. Teise koha sai tallinnlane Rinat Raisip, tema aeg oli 17.09. Kolmandale kohale tuli pärnakas Taavi Saar, ajaga 17.26.

Tänan sportlasi hea esinemise eest murdmaajooksu võistlusel.