Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Jaapani kurdid kergejõustiklased valmistuvad jõudsalt 1. Kurtide maailma sisemeistrivõistlusteks Tallinnas

3.-7. augustini 2018.a. sai Tallinnas läbi viidud pea nädala- ajaline treeninglaager-koolitus pigem jaapanlastega sina peal olevatele noortele. Laager sai tehtud koostöös Eesti Kurtide Spordiliidu ja Jaapani Kurtide Kergejõustikuliiguga ning laagrist võttis osa 8 jaapani sportlast ja 5 treenerit.

Jaapanlased tulid Eestisse koos stardilampide süsteemiga NISHI ja tutvusid nende kasutamisvõimalustega Lasnamäe Kergejõustikuhallis. Eesmärgiks koguda kogemusi ja vormi Tallinnas järgmisel aastal toimuvateks 1. kurtide maailma sisemeistrivõistlusteks.

Lisaks treeningutele toimus ka kohtumine, kus Jaapani kurtide kergejõustikuliidu (JDAA) esindaja Kentaro Shimobo, JDAA asekantsler ja NISHI stardisüsteemi tehnika eest vastutav Takemi Masahisa ning 2019.a. 1. kurtide sisekergejõustiku MM peakohtunik Timo Tarve said tutvuda uudse stardisüsteemiga ja vahetada vajalikku infot.

Jaapanlastel oli väga rahul Eestis veedetud aja üle ja nad avaldasid suuremat tänu väga sooja ning hästi organiseeritud treeninglaagri eest.

Pildigalerii

Viimati muudetud: 15.08.2018