Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
6. Euroopa kurtide sisekergejõustiku meistrivõistlused Gomelis, Valgevenes

Esimsel päeval avati 6. Euroopa kurtide sisekergejõustiku meistrivõistlused avatseremooniaga. Võistluse avapäeva lõpetas viievõistleja Cathy Saem neljanda kohaga ja püstitas 2585 punktiga isikliku rekordi. (60 m tõkkejooks -10.82, kõrgushüpe -1.42, kuulitõuge- 8.05, kaugushüpe – 4,88 ja 800 m jooks – 2.41,55). Juhib Anastasiia Klechkina Venemaalt.

Naiste kolmikhüppes jäi Marja– Liisa Landar´i parimaks tulemuseks 10.03. See andis 5. koha ja ühtlasi on see uus Eesti kurtdie rekord. Cathy Saem pidi leppima 6. kohaga tulemusega 9,97.

60 m jooksus osalesid Jorgen Liiv, Kristjan Karl Kajak ja Aarne Kuusmann. Parima aja saavutas Karl Kristjan 7,59 –ga isiklik rekord (17 koht), Jorgen 7,60 (18 koht) ning Aarne 8,05 (22 koht). Kahjuks ei pääsenud keegi neist poolfinaali. 400m jooksus tegid meie meessportlased head tööd.

Kõige kiiremini läbis 400m Siim Kambek ajaga 56,94 (20 koht), Karl Kristian Kajak ajaga 57,00 (21 koht) ja Aarne Kuusmann jooksis ajaks 1.00,06 (22 koht). Viimastel meetritel tabas Aarnet kramp ja tal oli keeruline lõpuni pingutada. Finaalikohta nimetatud tulemused ei taganud kellegile.

Päeva lõpetasid meie kaugushüppajad – Jorgen Liiv, Karl-Kristian Kajak ja Tanel Visnap. Parima tulemuse saavutas meie meestest Jorgen. Jorgen Liiv hüppas oma parima tulemuse esimesel katsel 6.35m (12 koht), Karl-Kristiani parimaks tulemuseks jäi 6.08m (15 koht)  ja Tanel Visnapil 5.89m (17 koht).

Viimati muudetud: 23.03.2018