13426 Tallinn
Mob/SMS: +372 5645 5461
info@kurtidespordiliit.ee

Uudiste arhiiv
Eesti U23, U20 ja U18 vanuseklasside ning täiskasvanute talviste meistrivõistlused Tallinnas

Eesti U18 ja U23 MV tulemused Pühapäeval, 11.veebruaril osalesid Lasnamäe Kergejõustikuhallis meie kiirjooksjad Rinat Raisp ja Aarne Kuusmann nii 60 m tõkkejookus kui ka 200 m jooksus. Karl-Kristjan Kajak esindas samadel võistlustel Valga Spordiklubi Maret-Sporti ning osales 400 m jooksus, 4x200m jooksus, kaugus- ja kolmikhüppes.

Noormeeste U23 vanuseklassis 60 m tõkkejoojsus saavutas kolmanda koha Aarne Kuusmann, ajaga 10,22 ja sai üheksanda koha 200 meetri jooksus 25,68-ga. Palju õnne!

Poiste U18 vanuseklassis jooksis Rinat Raisp esimest korda 60m tõkkejooksu ajaga 11.36 ja 200 meetris püstitas isikliku rekordi 27,04-ga. Poiste U18 kolmikhüppes sai Karl- Kristjan Kajak oma esimest võistlus kogemuse ja hüppas tulemuseks 12.42, mis andis neljanda koha.

17.- 18.veebruaril Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud EV100 Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel osales kõrgushüppes ja 60 m tõkkejooksus Marja-Liisa Landar. Avapäeval naiste kõrgushüppes ületas ta 1.60. Selle tulemusega oli ta kuues. Teisel päeval startis Marja-Liisa 60 m tõkkejooksus ja katkestas...

Viimati muudetud: 20.02.2018